IGSS

CPC Engineering Sp. z o.o. jest partnerem i integratorem firmy Schneider Electric w dziedzinie oprogramowania SCADA-systemu IGSS.

igss1

IGSS jest pełną wersją oprogramowania typu SCADA do sterowania procesami i nadzoru instalacji, opracowanym przez firmę 7Technology w 1984 roku w Danii. W tym czasie, 7T była pierwszą firmą na świecie wykorzystującą technologię programowania obiektowego i myszy wykorzystywaną przez systemy tego typu. 25 lat obecności na rynku, możliwość sprawdzenia IGSS w wielu gałęziach przemysłu sprawiły, że system ma setki aplikacji na całym świecie. Każda nowsza wersja systemu IGSS (obecnie IGSSV10) oferuje kompatybilność z wcześniejszymi wersjami oprogramowania w celu zabezpieczenia inwestycji naszych klientów.

Więcej

1111111

IGSS jest niezależny od zastosowanych rozwiązań sprzętowych, zawiera ponad siedemdziesiąt „driverów” komunikacyjnych do sterowników PLC i obsługuje wiele standardowych protokołów. Jest bardzo intuicyjny tworząc całościowy „all-in-one” system z wszystkimi niezbędnymi funkcjami wymaganymi do tworzenia projektów automatyki pod klucz.

Pobierz darmową licencję najnowszej wersji systemu IGSS obsługującej do 50 obiektów.

Pobierz

Broszura informacyjna

iggs2

22222222222